KRJ - kouluratsastuskilpailut 23.01.2016
Kilpailupäivä 23.01.2016, VIP 20.01.2016
Kilpailut järjestetään Härdellin kentällä
Vastuuhenkilönä toimii EmmiN. VRL-03385
Tulokset arvotaan puolueettomasti lyhyellä arvonnalla, arvontakonetta käyttäen

Rajoitukset
- enintään 3 hevosta/ ratsastaja/ luokka
- enintään 2 luokkaa/ hevonen/ kilpailut
- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- Luokat ovat avoimia kaikille
- Ponikokoiset ponit (säkä alle 148 cm) saavat osallistua max. Vaativa B tasoisiin luokkiin!
- Hevosen VH-tunnus ei pakollinen, VRL-tunnus pakollinen!

Osallistuminen
- Osallistumisviesti lähetetään osoitteeseen sairaanmakeeta@gmail.com
- Osallistumisviesti tulee otsikoida "KRJ002-004"
- Samaan luokkaan tulevat saman luokkaotsikon alle!
- Jos osallistut samalla kokoonpanolla useampaan luokkaan, merkitse luokaksi esim. "luokat 1 ja 2"
- Osallistumismuotona tulee käyttää:
Luokka nro(rivinvaihto)
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus<*br> (TÄHTI POIS!)

Luokat
1. Helppo C 30/30 TULOKSET
2. Helppo B 30/30 TULOKSET
3. Helppo B 30/30 TULOKSET
4. Helppo A 30/30 TULOKSET
5. Vaativa B 30/30 TULOKSET

Osallistujat

1. Helppo C 30/30 TULOKSET
1. Milja (VRL-00692) - Fiktion Joila VH15-018-2239
2. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Colorado VH13-018-1182
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Väinö
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Emma
5. Melina (VRL-11408) - Runon Rakuuna VH15-018-2028
6. Melina (VRL-11408) - Rento-Reino VH15-018-2294
7. Valle (VRL-14240) - Valentino's Tiger
8. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Selia VH11-017-0914
9. lottis (VRL-13831) – Winnie v. Moons VH15-017-0014
10. EmmiN. (VRL-03385) - Dilkenhof Jasmine VH12-017-0201
11. Milja (VRL-00692) - Runon Kanelipääsky VH15-018-1778
12. Omppu (VRL-12675) - Melodie's Most Wanted AD VH14-024-0199
13. Ninni H. (VRL-05766) - Melvin v.d. Zanneshof VH15-017-0722
14. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Tuovikka
15. Ireth (VRL-03777) - Hunajanami VH15-017-0472
16. Valle (VRL-14240) - Valentino's Delia
17. Creimeide (VRL-06904) - Lando v.d. Zanneshof VH15-017-0742
18. lottis (VRL-13831) – Jokikosken Larry VH01-017-7804
19. Hamzi (VRL-02163) - Bandana VH14-046-0071
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surupusero VH14-018-0433
21. Omppu (VRL-12675) - Gwynedd Howell VH15-024-0121
22. Ninni H. (VRL-05766) - Smerups Egyptian Wind VH15-017-0696
23. matty (VRL-00816) - Fiktion Timina VH15-018-2303
24. Ninni H. (VRL-05766) - Neweddlyn VH15-022-0086
25. Milja (VRL-00692) - Haavelaakson Kultainen VH15-018-2651
26. Creimeide (VRL-06904) - Yentel Veracious VH15-017-0588
27. EmmiN. (VRL-03385) - Diadrama v. Hardell VH15-017-0766
28. Omppu (VRL-12675) - KW Tymestl VH15-024-0145
29. Melina (VRL-11408) - Runo-Ruska VH15-018-2194
30. Creimeide (VRL-06904) - Bruni VH15-017-0467

2. Helppo B 30/30 TULOKSET
1. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ihme
2. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Hukkapätkä VH15-018-2527
3. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtijuova VH15-018-1651
4. Ireth (VRL-03777) - Moon Riimi VH15-018-2526
5. EmmiN. (VRL-03385) - Party Machine 69 VH11-017-0586
6. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Madonna VH15-017-0732
7. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Emma
8. Creimeide (VRL-06904) - Mic Ufo VH11-237-0007
9. Creimeide (VRL-06904) - Flight Time SH VH15-164-0032
10. lottis (VRL-13831) – Pickhills Periwinkle VH14-027-0028
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Suklaahumu
12. Ninni H. (VRL-05766) - KW Mathias VH15-024-0173
13. Milja (VRL-00692) - Fiktion Rakkaustarina VH15-018-1650
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Väinö
15. lottis (VRL-13831) – Meldra VH01-017-4991
16. Ninni H. (VRL-05766) - Rakitis Albert VH15-028-0346
17. EmmiN. (VRL-03385) - Fairytale IV VH15-017-0718
18. Em. (VRL-02816) - Viisikon Härdelli VH15-018-2444
19. Ireth (VRL-03777) - Crampton Shirleen VH15-115-0018
20. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Surupusero VH14-018-0433
21. annika n (VRL-10352) - Teerivaaran Railakas
22. Creimeide (VRL-06904) - Heilin Rurik VH15-018-1530
23. matty (VRL-00816) - Fiktion Timina VH15-018-2303
24. Laura (VRL-11124) - Viehättävän Tulisoturi
25. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Colorado VH13-018-1182
26. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori
27. Em. (VRL-02816) - Viisikon Runotyttö VH15-018-2443
28. Ninni H. (VRL-05766) - Dachwood VH14-035-0139
29. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Janni
30. Uppe (VRL-11253) - Fiktion Tuovikka

3. Helppo B 30/30 TULOKSET
1. Creimeide (VRL-06904) - Joyride Casper VH15-022-0073
2. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Feliz VH14-018-0038
3. Ninni H. (VRL-05766) - Rakitis Albert VH15-028-0346
4. Ireth (VRL-03777) - Tiilikan Hukkapätkä VH15-018-2527
5. Ninni H. (VRL-05766) - KW Mathias VH15-024-0173
6. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Arizona VH13-018-1181
7. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Janni
8. Uppe (VRL-11253) - Satulinnan Ruuti
9. Em. (VRL-02816) - Viisikon Runotyttö VH15-018-2443
10. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Hulina VH15-017-0767
11. Ireth (VRL-03777) - Crampton Shirleen VH15-115-0018
12. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Minea VH11-017-0893
13. lottis (VRL-13831) – Meldra VH01-017-4991
14. Laura (VRL-11124) - Viehättävän Tulisoturi
15. Creimeide (VRL-06904) - Elfen Porrelth VH15-063-0018
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Tähtijuova VH15-018-1651
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vilkas
18. Creimeide (VRL-06904) - Doppelganger Arr VH15-164-0033
19. Milja (VRL-00692) - Runon Ruupert VH15-018-1777
20. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Ihme
21. Ninni H. (VRL-05766) - Dachwood VH14-035-0139
22. annika n (VRL-10352) - Teerivaaran Railakas
23. annika n (VRL-10352) - Rohkean Lemmentohtori
24. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Sunnuntailapsi VH14-018-1045
25. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Suklaahumu
26. EmmiN. (VRL-03385) - Criostal Phort Láirge VH12-017-0171
27. Ireth (VRL-03777) - Moon Riimi VH15-018-2526
28. Uppe (VRL-11253) - Sällin Väiski
29. Em. (VRL-02816) - Viisikon Härdelli VH15-018-2444
30. lottis (VRL-13831) – Pickhills Periwinkle VH14-027-0028

4. Helppo A 30/30 TULOKSET
1. Emmi (VRL-12192) - Adelante F VH15-031-0043
2. Ireth (VRL-03777) - Arkadi VH15-015-0110
3. matty (VRL-00816) - Tuikun Halla VH15-018-2110
4. Em. (VRL-02816) - Viisikon Yöpakkanen VH15-018-2418
5. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Onnenitku VH15-018-2562
6. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen
7. Ninni H. (VRL-05766) - Havurusina
8. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Feliz VH14-018-0038
9. felissa (VRL-04000) - Harmonian Misteli VH15-018-2616
10. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jasmiina
11. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Harmava VH15-018-2486
12. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre
13. EmmiN. (VRL-03385) - Creative Tamborine
14. Creimeide (VRL-06904) - Glenwood Sailor VH15-022-0056
15. Emmi (VRL-12192) - Vipertooth PB VH15-031-0038
16. lottis (VRL-13831) – Revonhännän Melinda VH14-027-0109
17. Ireth (VRL-03777) - Hengenvaaran Vakosamettihousu VH15-018-2563
18. Em. (VRL-02816) - Mörkövaaran Pyryttäjä VH15-018-2622
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Vilkas
20. annika n (VRL-10352) - Viisikon Iltasatu
21. Uppe (VRL-11253) - Satulinnan Ruuti
22. Ninni H. (VRL-05766) - Knud v.d. Trondheim VH15-053-0272
23. Creimeide (VRL-06904) - Roscoff Goliat VH15-027-0312
24. Ninni H. (VRL-05766) - Hupilan Vihtori
25. Creimeide (VRL-06904) - KF Idioteque VH15-027-0323
26. Emmi (VRL-12192) - Conartist SSA VH15-031-0025
27. Em. (VRL-02816) - Viisikon Tuuripeli VH15-018-2419
28. Uppe (VRL-11253) - Sällin Väiski
29. matty (VRL-00816) - Kärmeniemen Arizona VH13-018-1181
30. lottis (VRL-13831) - Roscoff Paddington VH13-027-0229

5. Vaativa B 30/30 TULOKSET
1. Em. (VRL-02816) - Wiherkankaan Javi VH15-018-0923
2. Creimeide (VRL-06904) - Maroon Omega VH15-029-0600
3. Uppe (VRL-11253) - Moon Salmiina
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Saimi
5. Em. (VRL-02816) - Harmonian Tähtisade
6. felissa (VRL-04000) - Aarian Ikikulkija VH15-018-1267
7. Emmi (VRL-12192) - Nirvana
8. Melina (VRL-11408) - Haavelaakson Kerkko VH14-018-1722
9. Melina (VRL-11408) - Kanervarannan Malva
10. annika n (VRL-10352) - Viisikon Iltasatu
11. Sippe (VRL-13703) - Gamblewheel MET VH14-043-0003
12. Oonaroosa (VRL-14203) - Snillin Purppura VH15-018-0368
13. Ninni H. (VRL-05766) - Seljasaaren Kultasumu
14. felissa (VRL-04000) - Skyfallen Cherrycupcake VH15-029-0095
15. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Rüdiger VH15-027-0351
16. Oonaroosa (VRL-14203) - Joulunketutus VH15-018-2580
17. felissa (VRL-04000) - Delicate Melon Mania VH15-029-0665
18. Ninni H. (VRL-05766) - Kaamoshieru
19. Ninni H. (VRL-05766) - Seljasaaren Hurraa VH15-018-1978
20. matty (VRL-00816) - Tuikun Halla VH15-018-2110
21. annika n (VRL-10352) - Seljasaaren Aarre
22. Ireth (VRL-03777) - Neida VH14-093-0065
23. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Harmava VH15-018-2486
24. lottis (VRL-13831) – Funfair’s Pink Punch VH15-027-0352
25. Melina (VRL-11408) - Tuikun Preemio VH15-018-1670
26. Emmi (VRL-12192) - Wendelé SSA VH15-031-0020
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Eriikka
28. annika n (VRL-10352) - Vaniman Tuutunen
29. EmmiN. (VRL-03385) - Rêve Lyonell
30. tvisha (VRL-01671) - Mörkövaaran Jasmiina